Asmeninė fotosesija

Labai dažnai iš klienčių išgirstu, kad asmeninė fotosesija joms tarsi terapija. Kviečiu sau pasidovanoti šią patirtį, nelaukiant ypatingos progos, o įamžinti dabarties momentą, fotografijose atskleisti savo gražiausius jausmus.

Poros fotosesija

Tai - judviejų laikas. Kuomet viskas aplink sustoja ir tiesiog mėgaujatės buvimu kartu. Juoku, apsikabinimais, bučiniais, krizenimu. Sukurkime istoriją apie jūsų meilę, kuomet ateityje žvelgiant į fotografijas širdis ir vėl užlietų gražūs jausmai ir prisiminimai.

Laukimo fotosesija

Koks stebuklingai gražus yra laukimo laikotarpis. Šios foto istorijos - vienos jautriausių. Laukimo laikotarpis toks laikinas, tad kviečiu įamžinti šį ypatingą jausmą fotografijose.

Šeimos fotosesija

Tai fotosesija, kurios scenarijų kuriu tikrai ne aš! O tai ir įdomiausia :) Jūs lakstote, žaidžiate, krizenate, kutenatės, o aš "sustabdau" tas gražiausias ir tikriausias jūsų emocijas. Svarbiausia šeimų fotosesijų misija - gerai praleistas laikas ir puiki nuotaika - toliau jau viskas klostosi savaime.

Krikštynų fotosesija

Kokių gražių ir tikrų emocijų kupina krikštynų šventės diena. Sukurkime šios dienos foto istoriją ir visam laikui išsaugokime gražiausius prisiminimus.

Įvaizdinė/prekės ženklo fotosesija

Tai fotosesija skirta turintiems asmeninį prekės ženklą, kuriantiems, vystantiems veiklą, norintiems sukurti vizualų turinį savo socialiniams tinklams, internetiniam tinklalapiui ar kitu

Susimojuokime socialiniuose tinkluose